Przedstawiciel Handlowy

Grupa Żywiec S.A.

Tarnów, małopolskie

Czy wiesz, że:

  • Browar w Elblągu produkuje takie piwa jak: Specjal, Specjal Mocny, EB, Warka, Warka Radler, Warka Strong, Tatra, Kaper
  • Browar w Elblągu dysponuje nowoczesną linią produkcyjną, która jest jedną z największych linii rozlewniczych w Polsce. Nasza linia produkuje 90 000 butelek piwa na godzinę
  • W wysokim sezonie obsługujemy nawet 140 TIR-ów na dobę

Miejsce pracy: Tarnów

Zakres obowiązków

Sprzedaż:

  • Realizacja założonego planu sprzedaży
  • Przyjmowanie zamówień podczas wizyt handlowych oraz monitorowanie zapasów
  • Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Efektywne wykorzystanie założonego budżetu

Merchandising:

  • Zarządzanie produktami Grupy Żywiec w zakresie: materiałów POS, miejsc ekspozycyjnych oraz cen
  • Zapewnienie prawidłowej ekspozycji w lodówce oraz na półce

Od kandydatów oczekujemy

  • Wykształcenia min. średniego
  • 1-3 lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
  • Umiejętności budowania relacji
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Dobrej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość awansu, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.