Opis stanowiska pracy

                                    Natur Garden Sp. z o.o., Sp. k.

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w sektorze farmaceutycznym,
poszukuje doświadczonego Kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Region: małopolskie

Numer referencyjny: PH/małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w swoim regionie działania za sprzedaż produktów z portfolio firmy.

ZADANIA:

# Promocja i sprzedaż produktów

# Negocjowanie warunków handlowych

# Przygotowywanie ofert handlowych

# Zbieranie informacji z rynku, o klientach, sposobie działania konkurencji

WYMAGANIA:

# Doświadczenie w pracy w branży farmaceutycznej lub FMCG - mile widziane

# Obsługa komputera: programy Word, Excel, Power Point

# Komunikatywność, systematyczność, samodzielność

# Umiejętność planowania

# Zaangażowanie

# Dostęp do komputera i Internetu

# Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

OFERUJEMY:

# Umowę o pracę po okresie próbnym

# Wynagrodzenie stałe + prowizja oraz premie od osiąganych wyników indywidualnych

# Smartfon oraz samochód służbowy

# Duży zakres samodzielności

# Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

# Możliwości rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w sektorze farmaceut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi