Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, renomowanego producenta i dystrybutora sprzętu wędkarskiego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Jeżeli:

- posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży B2B,

- znasz techniki sprzedaży,

- jesteś samodzielny i potrafisz dobrze organizować swoją pracę,

- posiadasz prawo jazdy kat. B,

- znasz branżę wędkarską

oraz masz motywację do osiągania wyznaczonych celów, to jesteś kandydatem, którego poszukujemy. Prześlij do nas swoje CV, aby wziąć udział w procesie rekrutacji.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie. Otrzyma wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie w postaci szkoleń i mentoringu, zaś realizacja celów zapewni jej atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

QWay Group jest organizacją świadczącą usługi z obszaru Doradztwa Person... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi