Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej
  • aktywne pozyskiwanie klientów (wykonawców działających na inwestycjach budowlanych)
  • rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • monitorowanie działań i prowadzenie negocjacji,
  • doradztwo techniczne
  • wsparcie zespołu handlowego w osiąganiu założonych celów,

Wymagania:

  • samodzielna organizacja pracy
  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • wysoka motywacja oraz nastawienie na realizację celów
  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • prawo jazdy kat. B czynne

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze inwestycji budowlanych i sprzedaży
  • znajomość rynku lokalnego i potencjalnych klientów oraz prowadzonych inwestycji budowlanych

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiujący osiągane wyniki
  • cykliczne szkolenia handlowe i technologiczne
  • przyjazną atmosferę oraz pełne wsparcie w realizacji celów
  • niezbędne narzędzia - samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy

Prezentacja firmy

Celem przedsiębiorstwa jest produkcja, transport <br/>oraz sprzed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management