Przedstawiciel Handlowy

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

Jeśli zebrałeś pierwsze doświadczenia w sprzedaży, jesteś mobilny, chciałbyś pracować dla stabilnego producenta działającego w FMCG - obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego - Lokalizacja: Swarzędz

(Odpowiedzialność za region Wielkopolski)

Zadania:

•aktywna sprzedaż produktów firmy
•kontakty handlowo-negocjacyjne
•systematyczny monitoring rynku
•pozyskiwanie nowych rokujących Klientów
•utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych
•przygotowanie prezentacji i ofert dla Klientów
•kontakty telefoniczne oraz osobiste
•realizacja celów sprzedażowych

•1,5 - 2 letnie doświadczenie w strukturach sprzedaży (na stanowiskach PH, KAM)
•znajomość technik negocjacyjnych
•nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami (hurt, detal, sieci handlowe)
•przygotowywanie ofert handlowych oraz odbywanie spotkań biznesowych
•umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe
•doświadczenie w zakresie obsługi handlowej Klientów
•możliwość rozliczania w formule B2B (FV)
•prawo jazdy Kat. B - czynny kierowca
•gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie, premia
•długofalowe zatrudnienie
•samochód służbowy
•wszystkie potrzebne narzędzia
•współpracę ze znaną firmą o ugruntowanej pozycji
•możliwość rozwoju w strukturach firmy
•pakiet benefitów opieka medyczna, Karta Multisport

Kontakt telefoniczny w sprawie oferty: 790 790 588. Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojej aplikacji CV (wraz z klauzulą). FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231