Przedstawiciel handlowy/ Account manager

Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda

Starogard Gdański, pomorskie

Od: Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda
Miejsce pracy: Starogard Gdański

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • profesjonalne realizowanie procesu sprzedaży według określonych standardów
  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami
  • raportowanie swojej aktywności handlowej w systemie CRM
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca - sprzedaż B2B
  • ambicja i nastawienie na realizacje celów
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • kreatywność, otwartość i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie merytoryczne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • realną możliwość rozwoju

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj".