Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego sprzedawcę, który swoją kreatywnością i pozytywnym nastawieniem pozyska wysokich graczy na rynku, sprzedając profesjonalne strony internetowe oraz projekty graficzne wizualizacji Firmy.

Zakres obowiązków:
* Aktywne i skuteczne pozyskiwanie przedsiębiorstw w zakresie stron internetowych oraz projektów graficznych i innych ofert naszej firmy skierowanych do przedsiębiorstw gospodarczych
* Realizacja nałożonego planu sprzedażowego
* Utrzymywanie pozytywnego kontaktu z pozyskanymi klientami i budowanie wizerunku firmy w oczach konsumentów

Wymagania

* Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

* Umiejętność dobrej i skutecznej rozmowy telefonicznej oraz prezentacji oferty

* Umiejętność negocjacji i przekonywania

* Umiejętność samodzielnej pracy i organizacji czasu pracy

Oferujemy:

* Pracę w zgranym zespole

* Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

* Wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

* Niezbędne narzędzia pracy: Komputer i telefon

* Konkurencyjny system motywacyjny, po okresie próbnym prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Prezentacja firmy

Firma Biznes Solutions z siedzibą w Sosnowcu.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Od wypracowanego planu sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi