Przedstawiciel Handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Słupsk

Dla naszego klienta – międzynarodowej, prestiżowej firmy z branży FMCG poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klientów (kanał tradycyjny);
  • Dbałość o pozytywne relacje z obecnymi i nowymi Klientami;
  • Dbałość o pełną obsługę klienta i terminowość dostaw;
  • Dbałość o właściwą ekspozycję produktów Firmy (strefa przykasowa);
  • Realizacja celów dystrybucyjnych, merchandisingowych i sprzedażowych;
  • Trosta o dostępność materiałów POS;
  • Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy do kanału tradycyjnego w branży FMCG;
  • Znajomość zasad sprzedaży i merchendisingu w strefie przykasowej;
  • Znajomość lokalnego rynku (powiat słupski, lęborski, bytowski, człuchowski, chojnicki);
  • Zorientowanie na realizację powierzonych celów;
  • Zaangażowanie, sumienność, motywacja do pracy, otwartość;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Nasz Klient oferuje:

  • Samodzielną pracę pełną wyzwań;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy wysokiej klasy (samochód, telefon);
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.