Przedstawiciel handlowy

Jaskot Sp. j.

Siekierczyn, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż maszyn i urządzeń rolniczych dla klientów z rynków europejskich,
  • tworzenie ofert sprzedaży,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • promowanie firmy na rynkach zagranicznych.
  • bieżące doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • min. 3 letnie doświadczenie handlowe,
  • wysoki poziom komunikatywności oraz odpowiedzialności,
  • samodzielność w działaniu i umiejętność efektywnego planowania działań handlowych,
  • biegła znajomość języka angielskiego i francuskiego - 1 wakat
  • biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego - 2 wakat
  • Mile widziana znajomość techniki rolniczej
  • Wykształcenie: średnie lub wyższe,

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na okres próbny.
  • Pełen etat,
  • Wynagrodzenie od 4000 - 8000 zł brutto( miesięczne, prowizyjne )

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem techniki roln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Rolnictwo