Przedstawiciel Handlowy

Nea Net

Siedlce, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

∙ Aktywna sprzedaż produktów i usług Operatora NEA NET

∙ Doradztwo Klientom w zakresie doboru odpowiedniej oferty

∙ Prowadzenie negocjacji handlowych

∙ Monitorowanie działań konkurencji

∙ Pozyskiwanie nowych klientów

∙ Osiąganie założonych celów sprzedażowych poprzez wizyty u

klientów, prezentację produktów, zbieranie zamówień

∙ Raportowanie do przełożonego

Wymagamy:

∙ Wysokie zdolności interpersonalne

∙ Znajomość technik sprzedaży

∙ Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie

∙ Samodzielność i dynamizm w działaniu

∙ Prawo jazdy kat. B

∙ Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

Oferujemy:

∙ Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

∙ Duża samodzielność w pracy

∙ Możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego

podnoszenia kwalifikacji

∙ Sprzedaż najlepszych produktów dostępnych na rynku

∙ Brak górnej granicy osiąganych dochodów

∙ Samochód służbowy po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w

mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów

rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi

Kandydatami

Prezentacja firmy

Firma z branży IT.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi