Specjalista Działu Obsługi Klienta

Narzędziowy24.eu

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów czołowych producentów narzędzi
  • Sporządzanie ofert i negocjowanie warunków handlowych
  • Przyjmowanie i prowadzenie zamówień
  • Realizowanie polityki handlowej firmy
  • Budowanie przyjaznych oraz długofalowych relacji z klientami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe godziny pracy
  • Umowę o pracę
  • Miłą atmosferę w młodym, energicznym zespole

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży (mile widziana znajomość branży narzędziowej)
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • Praktyczna znajomości technik sprzedaży
  • Skuteczność w negocjacjach handlowych
  • Silna determinacja i orientacja na osiągnięcie sukcesu
  • Pełne zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem przez przycisk "aplikuj"

Prezentacja firmy

Narzędziowy24.eu specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta