Randstad Polska, wiodąca agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (nr licencji 47) w naszym kraju, aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów, prężnie rozwijającej się firmy, osoby na stanowisko:

przedstawiciel handlowy

Nr ref.: 21409
Praca stała
Lokalizacja: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie Klientów  zgodnie z budżetem i wyznaczonymi celami handlowymi
  • negocjowanie jak najniższych cen zakupu
  • utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami, poprzez wizyty handlowe, spotkania i rozmowy
  • monitorowanie działań dostawców
  • przygotowywanie ofert
  • raportowanie wyników pracy przełożonym
  • zgodnie z wyznaczonymi regułami

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywność, umiejętność zarządzania czasem
  • umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia stanowiskowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)