Przedstawiciel Handlowy

Neotermo

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma NEOTERMO (dawniej FHU Termo IB Edyta Herzyk) istnieje na rynku od 1992 roku. Zaczynaliśmy jako mały skład z materiałami izolacyjnymi a w dniu dzisiejszym jesteśmy największym na rynku sprzedawcą Wełny Mineralnej, Płyty GK, oraz chemii wiodących producentów polskich i zagranicznych. Zaopatrujemy ponad 3000 firm w materiały ociepleniowe oraz termoizolacyjne.
Doradca Techniczno-Handlowy
Region: śląskie
Opis stanowiska:
Aktywne pozyskiwanie klientów, opieka po sprzedażowa oraz doradztwo techniczne w zakresie materiałów budowlanych, izolacyjnych i wykończeniowych.
Wymagania:
• Dbanie o dobry wizerunek firmy
• Umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie
• Dyspozycyjność
• Nienagannej prezencji i kultury osobistej
• Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych, długotrwałych relacji biznesowych z partnerami
• Pozytywne nastawienie do klienta
• Zdolności organizacyjnych, wysokiej automotywacji i przedsiębiorczości
• Aktywne pozyskanie oraz obsługa nowych partnerów biznesowych
• Analizowanie potrzeb partnerów biznesowych i doradztwo techniczne w zakresie odpowiednich rozwiązań
• Doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi, w szczególności sprzedaży materiałów izolacyjnych, budowlanych, wykończeniowch
• Bardzo dobra obsługa komputera; łatwość uczenia się
Oferujemy:
• Ciekawą i samodzielną pracę w renomowanej firmie, w ambitnym zespole
• Atrakcyjny system wynagrodzeń składający się z podstawy, premii oraz prowizji od sprzedaży
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Prezentacja firmy

Firma NEOTERMO (dawniej FHU Termo IB Edyta Herzyk) istnieje na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi