Przedstawiciel handlowy

Axell Polska

Rogoźnica, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta (branża opakowań) osoby na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

OFERUJEMY:
- stałe wynagrodzenie + prowizję od osiąganych wyników,
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon),
- możliwość udziału w branżowych targach krajowych i zagranicznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Wymagania

- osiągania celów sprzedażowych na przydzielonym terenie,
- budowanie pozytywnych relacji z klientami i umacnianie wizerunku firmy,
- doświadczenie handlowego w branży opakowań i znajomość rynku,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- znajomości obsługi komputera,
- aktywne prawo jazdy kat. B,
- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi