Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Grójec

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż rozwiązań firmy,
• Identyfikacja oczekiwań i potrzeb Klientów,
• Rekomendowanie odpowiednich rozwiązań,
• Negocjacje i zdobywanie zamówień.

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego B2B minimum 3 lata,
• Wysoki poziom komunikatywności oraz kultury osobistej,
• Chęć zdobywania wiedzy i posługiwania się językiem korzyści,
• Umiejętność badania potrzeb Klientów i rozbijania ich obiekcji,
• Pozytywne nastawienie do otaczającego świata,
• Zorientowanie na cel, wyniki, zdobywanie premii,
• Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Oferta:

• Zatrudnienie przez Adecco w oparciu o umowę o pracę
• Praca w dynamicznym środowisku IT z rozpoznawalnymi markami,
• Podstawowe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym,
• Narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon i laptop,
• System szkoleń - wstępnych oraz cyklicznych, w tym sprzedażowych,
• Pakiet pozapłacowych benefitów Adecco

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: PH/05/GRM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.