Przedstawiciel Handlowy

Alther

Poznań, wielkopolskie

Alther
Czołowa firma sprzedaży bezpośredniej - Alther www.alther.pl
poszukuje kandydatów

Na stanowisko:

Czołowa firma sprzedaży bezpośredniej - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Realizowanie planów sprzedażowych poprzez:

  • prezentowanie oferty firmy podczas organizowanych spotkań handlowych
  • prowadzenie rozmów handlowych
  • prowadzenie dokumentacji
  • obsługa posprzedażowa pozyskanych klientów

Oczekiwania:

  • „żyłka handlowca”
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność współpracy z grupą
  • doświadczenie w sprzedaży
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wyjątkowe na rynku produkty z wyłącznością dystrybucji
  • wsparcie konsultantów medycznych
  • bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju, awansu
  • szkolenia i kursy
Zanim wyślesz aplikację zapoznaj się z filmem:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Alther