PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Dex Oil

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Dex Oil jest firmą oferującą osprzęt do paliw: pompy, liczniki i dystrybutory. Nasze produkty wykorzystywane są w małych rodzinnych firmach, również w dużych gospodarstwach rolnych czy firmach transportowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Poszukiwana przez nas osoba będzie odpowiedzialna za:

  • nawiązywanie relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • wstępną prezentację naszych produktów

Jeśli:

  • z łatwością nawiązujesz kontakt z ludźmi i nie boisz się nowych wyzwań
  • potrafisz z łatwością obsługiwać pakiet Office
  • podczas pracy skupiasz się na celu i zamykasz prowadzone zadania
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista
  • chcesz zdobyć nowe doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • jesteś otwarty na poznawanie nowych zagadnień technicznych
  • masz doświadczenie w branży handlowej

To z przyjemnością zaoferujemy Ci:

  • motywacyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • wyjątkową atmosferę w ambitnym zespole
  • praca zdalna
  • wszelkie niezbędne narzędzia w tym telefon, laptop, samochód
  • szansę rozwoju i dużych zarobków.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Firma Dex Oil jest firmą oferującą osprzęt do paliw: pompy, liczniki i d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management