Opis stanowiska pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
szwajcarskiej marki kosmetycznej Karin Herzog
światowego lidera kosmetyków z tlenem

WWW.KARINHERZOG.PL

WARUNKI WSPÓŁPRACY

PIERWSZY miesiąc pracy: TYLKO umowa zlecenie
UMOWA O PRACĘ możliwa od drugiego miesiąca tylko w przypadku przekroczenia wartości sprzedaży netto 11.000 PLN
Pensja stała 1700 PLN brutto
Samochód firmowy
PROWIZJA 20 % tylko w pierwszym miesiącu (od wartości sprzedaży powyżej 11.000 PLN netto ).
Każdy następny miesiąc prowizja od sprzedaży 15 % .

Wymagania

WYMAGANIA

przedsiębiorczość w połączeniu z naturalną uprzejmością
i umiejętnością pomocy innym

własna baza klientów w branży kosmetycznej

doświadczenie w sprzedaży do salonów kosmetycznych,spa,aptek

preferowane wykształcenie kosmetyczne

Prezentacja firmy

wyłączny importer jedynych na świecie kosmetyków z aktywnym tlene... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 700PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
15 % prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi