Opis stanowiska pracy

Centrum Gastronomii i Przemysłu Mięsnego EVA – TEC

w Poznaniu

poszukuje Przedstawiciela Handlowego

Opis Stanowiska:

• Realizacja celów sprzedażowych na powierzonym obszarze działania,

• Identyfikowanie potrzeb zakupowych klientów,

• Pozyskiwanie nowych Klientów,

• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z pozyskiwanymi Klientami,

Oczekiwania:

• Samodzielność i umiejętność kształtowania własnego czasu pracy,

• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

• Rzetelność i uczciwość,

• Nastawienia na realizację założonych celów,

• Profesjonalizm w kontaktach biznesowych,

• Prawo jazdy kat. B,

• Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie ,

• Stałą pracę wśród pełnych energii ludzi w dynamicznie działającej firmie,

• Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego,

• Umowę o pracę oraz narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Prezentacja firmy

Nasza firma powstała w 1997 roku, jej działalność obejmuje pełny ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi