Opis stanowiska pracy

Prężnie działająca firma z branży stolarki otworowej poszukuje dynamicznej i ambitnej osoby do pracy na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Praca na terenie województw wielkopolskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego.

OBOWIĄZKI

• Nawiązywanie trwałej i długofalowej współpracy z klientami

• Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

• Prowadzenie rozmów i negocjacji z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami

• Dbanie o dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA

• doświadczenie w sprzedaży (mile widziana branża produktów przemysłowych)

• umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem

• kompetencje negocjacyjne i handlowe

• organizacja pracy własnej, samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność

• wymagana umiejętność obsługi programów komputerowych

• prawo jazdy kategorii B.

• mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;

• Możliwość rozwoju

• Wynagrodzenie zasadnicze + prowizja od wypracowanego obrotu

• Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem wszelkiego typu bram garażowych i przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria