Opis stanowiska pracy

Masterplast Sp. z o.o. jest firmą-córką wielonarodowej Grupy działającej na rynkach regionu środkowo-wschodniej Europy. Masterplast Group International zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych i systemów dociepleń.

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego.

Opis stanowiska:

  • bieżąca realizacja planów sprzedaży (aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, przygotowanie ofert);
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami;
  • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji;
  • bieżący monitoring płatności Klientów;
  • raportowanie wyników swojej działalności;
  • sprzedaż produktów firmy (materiały budowlane);
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów;

Wymagania:

  • doświadczenie sprzedaży w branży materiałów budowlanych;
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność;
  • nastawienie na realizację celów, wytrwałość w działaniu;
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • wykształcenie minimum średnie;
  • nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami;
  • dobrej organizacji pracy własnej (praca w terenie) i umiejętność współpracy z zespołem;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjną formę wynagrodzenia uzależnioną od wyników realizowanych przez kandydata;
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop do użytku służbowego;
  • szkolenia produktowe w Polsce i za granicą;
  • wsparcie biura handlowego;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny).

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Masterplast Sp. z o.o. jest firmą-córką wielonarodowej Grupy dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi