PROMAG S.A.

Przedstawiciel Handlowy

Od: PROMAG S.A.
Miejsce pracy: Poznań i województwo lubuskie:Słubice, Sulęcin, Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Żary, Żagań

Zadania: realizacja założonych celów sprzedażowych, doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych, bieżące raportowanie, nawiązywanie nowych kontaktów i obsługa Klientów w powiatach: Słubice, Sulęcin, Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Żary, Żagań.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • minimum dwuletnie doświadczenie w handlu typu B2B oraz znajomość technik sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej
  • wyobraźnia przestrzenna
  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • umiejętność obsługi komputera (WORD, EXCEL)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • opiekę medyczną
  • karnet sportowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
  • szkolenia

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.