Dla naszego klienta, firmy usługowej zlokalizowanej w Zielonej Górze, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

przedstawiciel handlowy

Nr ref.: 38740
Praca stała
Lokalizacja: Polska Południowa

Zakres obowiązków:
  • bieżąca realizacja planów sprzedażowych
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
  • raportowanie wyników
  • przygotowanie ofert cenowych
  • kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, otwartość, motywacja
  • mobilność

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system wynagordzenia
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)