Przedstawiciel Handlowy

GLS Poland.

Piła, wielkopolskie

GLS Poland.
General Logistics Systems zapewnia wysokiej jakości usługi przewozu paczek oraz specjalizuje się w logistyce oraz usługach ekspresowych, które świadczy w 37 państwach europejskich.

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. w poszukuje do swojej filii w Pile kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B,
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami fili,
  • negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów,
  • pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych klientów, rynku oraz konkurencji,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • preferowane wyższe wykształcenie,
  • doświadczenie i sukcesy w sprzedaży potwierdzone wyróżnieniami lub referencjami,
  • doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu Klientów,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji w tym również kontraktów o dużej wartości,
  • swoboda w prowadzeniu rozmów z osobami decyzyjnymi na najwyższych szczeblach hierarchii firmy,
  • umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb klienta,
  • wysoka kultura osobista, entuzjazm, dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i zdecydowanie w działaniu,
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stałe wynagrodzenie oraz premię za wyniki,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • opiekę medyczną i pakiet sportowy,
  • komfortowe warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju w strukturach fimy.