ELCAR TEAM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Firma ELCAR powstała w 1998r jest producentem oraz usługodawcą pozycjonowania pojazdów
za pomocą urządzeń GPS własnej produkcji.

Przedstawiciel Handlowy

Siedziba firmy: Piaseczno

ELCAR TEAM Sp. z o. o. Sp. k. działa w branży monitorowania pojazdów od 1998r. Jest autorem i producentem systemu do zarządzania flotą pojazdów. Specjalizujemy się w monitoringu pojazdów. Naszymi atutami są innowacyjność oraz duże doświadczenie. Tworzymy rozwiązania systemowe oparte na nowoczesnych technologiach.

Przedstawiciel Handlowy ds. systemów GPS

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie współpracy z Kluczowymi Klientami dot. usług monitoringu pojazdów gps przygotowywanie ofert
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • realizacja celów sprzedażowych
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • tworzenie bazy Klientów
  • praca rejonowa i stacjonarna
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

Wymagania:

  • doświadczenia w sprzedaży/obsłudze klienta
  • umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
  • wysokie zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • dobra umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat B
  • sprawna obsługa komputera i aplikacji typu pakiet MS Office

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy z perspektywą długoterminowego zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny uzależniony od wyników
  • wsparcie techniczne i merytoryczne
  • elastyczny system pracy
  • dużą samodzielność w podejmowanych działaniach
  • narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy)
  • szkolenia wewnętrzne
  • samochód służbowy po okresie próbnym, przy realizacji celów sprzedażowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FM Solutions S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych(t.j.Dz.U.z2016r.,poz.922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.