Przedstawiciel handlowy

AFG

Pabianice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się, modowa marka odzieżowa Afunguard poszukuje wyjątkowej osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy Marki.

Opis stanowiska:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów (współpracujących z marką sklepów stacjonarnych),

- budowanie pozytywnych, długoterminowych relacji z klientami,

- realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników,

- kreowanie wizerunku firmy zgodnego z jej strategią.

Wymagania względem idealnego kandydata:

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, min. 2 lata,

- orientacja na cel, samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy,

- wysokie umiejętności komunikacyjne i handlowe,

- przedsiębiorczość, inicjatywa, entuzjazm i otwartość na pracę z klientem,

- dobra znajomość pakietu MS Office

- doświadczenie w branży fashion oraz zainteresowanie tematem mody damskiej będą dodatkowym atutem,

- prawo jazdy kat.B

- dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi,

Zatrudnionej osobie oferujemy:

- atrakcyjnje wynagrodzenie (stała pensja z motywacyjnym systemem prowizyjnym),

- samodzielną pracę stwarzającą możliwości rozwoju zawodowego,

- narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Marka Afunguard to wyraziste, limitowane kolekcje skierowane do m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi