Przedstawiciel handlowy

Weegree Sp. z o.o. S.K.A.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów w obszarze usług IT na rynku zagranicznym.
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych oraz przygotowywanie ofert handlowych.
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy.
  • Dbałość o najwyższy standard obsługi i realizacji zleceń.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Częste wyjazdy służbowe do klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu techniczno-informatycznym.
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość zagadnień i rozwiązań IT.
  • Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji.
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Dofinansowania do lekcji języków obcych.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy!
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę Xbox, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke.
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca IT - Sprzedaż