Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • regularne odwiedzanie przydzielonych punktów sprzedaży detalicznej
  • budowanie oraz nadzorowanie ekspozycji zgodnie ze standardami firmy
  • zwiększanie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowych produktów do punktów sprzedaży
  • kontrolowanie poprawności cen produktów
  • kontrolowanie stanu zatowarowania w produkty oraz obecności materiałów POS w punktach sprzedaży
  • utrzymywanie kontaktu z przedstawicielami hurtowni i dystrybutorów
  • raportowanie bieżących wyników pracy

Wymagania

Wymagamy:

  • doświadczenia zawodowego na tożsamym stanowisku pracy
  • dobrej znajomości topografii terenu
  • czynnego prawo jazdy kat. B
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MsOffice
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie podstawowe
  • premię uzależnioną od realizacji założonych celów sprzedażowych i ekspozycyjnych
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, urządzenie mobilne)

Prezentacja firmy

Target BPO Sp. z o.o. to jeden z wiodących dostawców usług typu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi