Przedstawiciel Handlowy

F.H.U. Emka

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany Przedstawiciel Handlowy/branża zabawki ,art.szkolne /
z Olsztyn lub okolic do zbierania zamówień wg oferty przedstawianej na tablecie
samochód służbowy

bardzo mile widziana osoba z doświadczeniem w handlu
praca możliwa od zaraz
konieczne jest szkolenie 3 dniowe w Krakowie /zwracamy koszty dojazdu, gwarantujemy obiad oraz nocleg - koszty ponosi firma/
proszę o przesłanie cv
wiek +30

Wymagania

obsługa komputera,prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
dyspozycyjność
uczciwość
obowiązkowość
umiejętność nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Firma Handlowo-Usługowa Emka zajmuje się importem i sprzedażą kra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi