Opis stanowiska pracy

Firma Eris Partner Suwałki, wyłączny dystrybutor Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris na terenie Warmińsko-mazurskim oraz części Podlaskiego, zatrudni osobę na stanowisko Przedstawiciela handlowego. Obsługiwany teren to województwo warmińsko-mazurskie.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

- Sprzedaż i promowanie produktów
- Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie obecnych kontaktów z klientami
- Promowanie i umacnianie wizerunku firmy na rynku
- Wprowadzanie nowych produktów na rynek

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
- Średnie/wyższe wykształcenie,
- Silna orientacja na realizację celów biznesowych,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Prawo jazdy kat. B,
- Osoba z dużą motywacją do pracy, komunikatywna, entuzjastyczna i dobrze zorganizowana,
- Chęć do stałego podnoszenia umiejętności sprzedażowych oraz do podnoszenia wiedzy o produktach firmy,
- Wysoki poziom kultury osobistej,

Prezentacja firmy

Jesteśmy siecią dystrybucyjną obecną na polskim rynku od czternastu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi