Opis stanowiska pracy

Firma INTELLY I ARKUS poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi a realizację wyznaczonych zadań sprzedażowych traktujesz jako wyzwanie, zapraszamy do naszego zespołu.
Główne zadania:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi abonentami,
• Raportowanie sprzedaży w cyklu codziennym oraz miesięcznym,
• Dbanie o dobry wizerunek firmy,
• Reprezentowanie firmy w terenie

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy z klientem,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
• Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
• Gotowość do pracy w terenie,
• Komunikatywność i kreatywność,

Oferujemy:
• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny,
• System motywacyjnym oparty na wynikach sprzedaży,
• Narzędzia niezbędne do realizacji zadań,
• Miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
• Udział w kreowaniu polityki sprzedażowej firmy,
• Wsparcie i regularne szkolenia doskonalące umiejętności.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Jesteśmy operatorem telewizji kablowej od 1996r. Świadczymy usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie