InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Olsztyn, Mrągowo

NR REF.: 05/2017/BIAŁYSTOK/SEZ

ZADANIA:

  • Sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmę na powierzonym rejonie;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Opieka i podtrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami firmy;
  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy;
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy;
  • Praca głównie w terenie.

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego;
  • Mile widziana znajomość rynku FMCG;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych;
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i chęci zdobywania doświadczenia handlowego
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i zmotywowanie do realizacji celów sprzedażowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Wynagrodzenie stałe + prowizje od wypracowanego wyniku;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, iPad;
  • Solidne wsparcie szkoleniowe na początku współpracy wraz z opieką w trakcie pierwszych m-cy pracy;
  • Umowę o pracę tymczasową/ umowę zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.