Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
 skuteczne pozyskanie klientów na jednym z powierzonych regionów
 zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
 realizację planów sprzedaży
 przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
 monitoring złożonych ofert;
 nadzorowanie należności,
 prezentację produktów firmy, oraz budowanie relacji z klientami firmy
 planowanie i raportowanie działań sprzedażowych
 kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy,
 podnoszenie swojej wiedzy technicznej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
 determinacji w pracy na trudnym rynku
 umiejętności czytania ze zrozumieniem
 samodzielności, samoorganizacji, silnej wewnętrznej motywacji
 doświadczenia zawodowego związanego z obsługą klienta ( elektrotechnika / energetyka )
 doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego B2B
 wykształcenia technicznego
 nastawienia na realizację celów sprzedaży
 komunikatywności i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
 umiejętności perswazji, przekonywania i zdolności interpersonalnych
 umiejętności pracy w warunkach stresu
 prawa jazdy kat. B oraz dobrej znajomości aplikacji MS Office

Prezentacja firmy

Celem Slavitechu, tak jak dotychczas OEZ Polska, jest obsługa firm produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management