Przedstawiciel handlowy

Elite - Clarity

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją profesjonalnych środków czystości , artykułów higienicznych, systemów dozowania i akcesoria do sprzątania poszukuje przedstawiciela handlowego.

Do zakresu obowiązków będzie należało:
-rozwój sprzedaży produktów firmy oraz poszukiwanie nowych rynków zbytu,
-przygotowywanie ofert handlowych
-prowadzenie prezentacji produktów oraz budowanie z klientami stałych relacji,
-pomysłowość i przedsiębiorczość w realizacji planów sprzedaży
-aktywne monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
-docelowo - nadzór nad podległym zespołem handlowców

Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
-min 2 letnie doświadczenie zawodowe w branży środków czystości i higieny poparte sukcesami
-doświadczenie w aktywnej pracy handlowej (znajomość technik sprzedaży),
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
-umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,
-prawo jazdy kategorii „B”,
-dobra obsługa programów komputerowych MS Office ,

Oferujemy:
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie wśród ambitnych młodych ludzi
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz systemu premiowego powiązanego z wynikami pracy,
-narzędzia pracy (samochód, smartphone)

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mailowy
Dziękujemy za przesłane aplikacje.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Elite-Clarity zajmuje się dystrybucją profesjonalnych środk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi