Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Nowogard, Kamień Pomorski, Gryfice

Nr ref.: PHJ/01/2016
Aktualnie dla naszego Klienta – wiodącej firmy w branży tytoniowej - poszukujemy odpowiedniego Kandydata/-tki na stanowisko:

Zadania:
• realizacja planów sprzedaży na podległym terenie oraz dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów
• nawiązanie nowych oraz podtrzymywanie obecnych relacji z klientami
• zbieranie zamówień od klientów
• regularne wizyty u klientów
• rozwój podległego rynku i budowanie długotrwałych relacji z klientami
• planowanie, implementacja oraz monitorowanie akcji marketingowych wspierających sprzedaż

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie handlowe
• wykształcenie minimum średnie
• umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów biznesowych
• znajomość lokalnego rynku detalicznego oraz topografii powierzonego terenu
• prawo jazdy kat. B
• motywacja oraz zaangażowanie do pracy
• znajomość programu MS Office

Oferujemy:

• współpracę z firmą o światowym zasięgu
• samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie
• opiekę i merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
• narzędzia pracy (telefon, samochód)
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.