Agencja Zatrudnienia KS Service

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Niepruszewo

Obowiązki:

  • organizacja spotkań handlowych
  • efektywna sprzedaż samochodów marki Fiat oraz Iveco
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie wyników
  • dbanie o dobre imię i wizerunek firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego handlowca
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne system wynagradzania: podstawa + wysokie premie
  • profesjonalny system szkoleń wprowadzających do objęcia stanowiska
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer oraz telefon służbowy
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.