Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984), poszukuje dla swojego Klienta kandydatów/ki na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - branża maszyn budowlanych

Nr oferty: PH/10/2016/PL
Miejsce pracy: Mysłowice

Podstawowe obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie klientów dla wypożyczalni i serwisu
• Oferowanie usług wypożyczalni i serwisu maszyn budowlanych
• Zarządzanie flotą wypożyczalni
• Realizacja planów budżetowych
• Współpraca z innymi oddziałami firmy

Od kandydata oczekujemy:

• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość maszyn budowlanych i ich zastosowania
• Prawo jazdy kat. B
• Podstawowa znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook)

Mile widziane:

• Wykształcenie o profilu budowlanym, mechanicznym lub logistycznym
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Umiejętność pracy na programach iScala, CoMoTel, CRM
• Uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych (koparki, ładowarki)
• Doświadczenie w podobnej branży

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Narzędzia niezbędne do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji CV.

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzibą ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing