Opis stanowiska pracy

„DECOPLAST” – producent listew przypodłogowych marki „LAGRUS”,
poszykuje  kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC  (B2B)
Miejsce pracy:  Mrozy/Wola Rafałowska

Opis stanowiska
•    obsługa klientów hurtowych.
•    pozyskiwanie nowych klientów.
•    prezentacja oferty handlowej
•    budowa długoterminowych relacji z klientem,
•    praca mobilna i stacjonarna.

Oferujemy
•    stabilną pracę w rozwijającej się  firmie,
•    szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
•    pracę w młodym, dynamicznym zespole,
•    atrakcyjne wynagrodzenie, ( podstawa + prowizja)
•    narzędzia pracy

Wymagania

Oczekujemy
• wykształcenie minimum średnie,
• dobra organizacja pracy.
• pewności siebie, komunikatywności,
• mile widziana znajomość branży drzewno-meblarskiej,
• prawo jazdy kat.B.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o
Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)”.

Prezentacja firmy

Firma Decoplast jest producentem drzwi wewnętrznych oraz listew p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing