Przedstawiciel Handlowy

Vita-Sport Sp. z o.o. Sp. k.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma Vita-Sport to jeden z największych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego w Polsce z ponad 20-sto letnią historią. Bogata oferta sprawia, że każdy zawodnik niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, znajdzie to czego potrzebuje. Najwyższe modele obuwia, pełna gama akcesoriów oraz odzież topowych marek wraz z personalizacją dopasowaną do potrzeb klubów i ich zawodników.

Zaufały nam min.: AMP Futbol, Śląsk Wrocław, Piast Gliwice, ŁKS Łódź, Stomil Olsztyn.

Vita-Sport to także dziewięć oddziałów stacjonarnych, min.: Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Tarnów Gdynia, Łódź oraz sklep internetowy.

Pracownicy Vita-Sport łączą pasję z pracą, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla pasjonatów futbolu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu spełniamy oczekiwania każdego miłośnika piłki nożnej i nie tylko.

Wraz z dalszym rozwojem poszukujemy:

Zadania:

  • Sprzedaż do akademii i klubów piłkarskich
  • Sprzedaż w kanale tradycyjnym
  • Sprzedaż B2B (w tym instytucje publiczne)
  • Analiza rynku pod względem oczekiwań i potrzeb klientów oraz ich zachowań rynkowych
  • Profesjonalna obsługa klientów wg określonych standardów
  • Rozwój sprzedaży u aktualnych klientów i pozyskiwanie nowych
  • Analiza działań konkurencji
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w tym opracowywanie ofert handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Analiza stanu magazynowego

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (w branży sportowej będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie średnie jako minimum
  • Swoboda w kontaktach interpersonalnych i umiejętności negocjacyjne
  • Asertywność i uczciwość
  • Praktyczna znajomość zasad sprzedaży
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w kontaktach z międzynarodowymi dostawcami (Nike, adidas)
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w szkoleniach
  • Możliwość wykorzystania nabytej dotychczas wiedzy i przejścia na etap kolejny swojej karierze
  • Stabilne miejsce pracy w firmie z 20-letnią historią
  • Praca w środowisku piłkarskim z kontaktem z futbolem na profesjonalnym poziomie (Ekstraklasa & I Liga)
  • Umowę o pracę po okresie próbnym z wynagrodzeniem częściowo uzależnionym od wypracowanych obrotów

Prezentacja firmy

Firma Vita-Sport istnieje od 1998r. Mamy sieć własnych sklepów, z któryc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi