przedstawiciel handlowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Dla naszego klienta, firmy z branży innowacyjnych systemów do zarządzania transportem i spedycją, poszukujemy:

Nr ref.: 40114
Praca stała
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów (branża produkcyjna i handlowa,fmcg)
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • planowanie, umawianie i realizowanie wizyt u klientów
  • prowadzenie prezentacji produktowych
  • kontakt telefoniczny z klientami
  • umawianie spotkań biznesowych

Oczekiwania:
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego przedstawiciela handlowego
  • wykształcenie średnie mile widziane wyższe
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność stosowania ich w praktyce
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie, pracowitość, komunikatywność, nastawienie na realizacje celów,samodzielność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa oraz premia miesięczna)
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód)
  • szkolenie wprowadzające oraz szkolenia produktowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)