Przedstawiciel Handlowy

M&N Energia

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

  • Promocja i sprzedaż produktów firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami
  • Przygotowanie ofert

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy
  • Umiejętność nawiązywania oraz utrzymania kontaktów
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Własny samochód

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. – Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”.

Prezentacja firmy

Autoryzowany partner Enea S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne