Przedstawiciel Handlowy

Pyszne.pl

Łódź, łódzkie

Pyszne.pl

Pewność siebie oraz dążenie do wyznaczonych celów to Twoje atuty? Posiadasz doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG/HoReCa oraz chcesz dołączyć do międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmy z siedzibą we Wrocławiu? Jeśli tak, to jest to propozycja dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Jako Przedstawiciel Handlowy Scoober będziesz odpowiadać za nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzanie bazy zaprzyjaźnionych restauracji. Twoim głównym zadaniem będzie sprzedaż usług Pyszne.pl, dbanie o obecnych oraz nowych Klientów firmy na terenie Łodzi.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów przy zachowaniu standardów Pyszne.pl, oraz dbanie o utrzymanie relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami,
  • Sprzedaż usług Pyszne.pl we współpracy z Telefonicznym Konsultantem Sprzedaży i Customer Service,
  • Realizacja comiesięcznych planów sprzedażowych,
  • Budowanie profesjonalnego wizerunku marki oraz produktów Pyszne.pl na wyznaczonym terenie,
  • Samodzielne oraz kreatywne organizowanie własnej pracy.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (jesteśmy firmą międzynarodową)
  • Znajomość technik sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
  • Zorganizowanie oraz umiejętność zarządzania swoim czasem – indywidualne stanowisko,
  • Chcesz rozwijać swoje dotychczas posiadane umiejętności oraz nabywać nowe,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B i/lub w branży FMCG i/lub HoReCa będzie dodatkowym atutem
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,,
  • Niezbędne narzędzia – samochód, telefon, iPad,
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna,
  • Bezpłatny kurs języka angielskiego,
  • Możliwość pracy oraz rozwoju w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży eCommerce,
  • Niezapomniane imprezy integracyjne zarówno w Polsce jak i za granicą – narty w Alpach, beach party!
Pyszne.pl Konkurencyjne
wynagrodzenie oraz
atrakcyjny system
prowizyjny
Pyszne.pl Zatrudnienie w oparciu
o umowę o pracę
Pyszne.pl Karta sportowa
Pyszne.pl Prywatna opieka
zdrowotna
Pyszne.pl Niezbędne narzędzia -
samochód, telefon, tablet
Pyszne.pl Kurs języka angielskiego
Pyszne.pl Niezapomniane imprezy
integracyjne zarówno
w Polsce jak i za granicą -
narty w Alpach, beach party!
Pyszne.pl Możliwość pracy oraz
rozwoju w prężnie
rozwijającej się
międzynarodowej firmie
z branży eCommerce
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Pyszne.pl