Opis stanowiska pracy

Z związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Miejsce pracy: Łódź

Województwo: Łódzkie

Opis stanowiska:

  • aktywna obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych,
  • realizacja powierzonych zadań
  • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych, prowadzenie negocjacji z klientami,
  • doradztwo z zakresie oferowanych usług,
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • raportowanie wyników pracy,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętność negocjacji,
  • determinacja w realizacji planów sprzedażowych,
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym motywujący system premiowy,
  • zatrudnienia na umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop oraz telefon służbowy),
  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,
  • udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • elastyczny czas pracy,

Oferty zawierające CV prosimy kierować bezpośrednio przez portal.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Domtom Manufaktura Czystości zajmuje się kompleksowym sprzą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting