Przedstawiciel Handlowy

HR Team Agata Kostrubiec

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego w FMCG kandydata na stanowisko

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych w wyznaczonym regionie oraz za budowanie i rozwój dystrybucji produktów spółki.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku, należeć będzie:

  • Realizację założonych celów sprzedażowych
  • Utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży i serwisu, pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie i rozwój dystrybucji produktów Spółki
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla Klientów firmy
  • Koordynowanie i nadzór nad przebiegiem realizacji dostaw
  • Prowadzenie szkoleń lub prezentacji dla klientów
  • Raportowanie z wizyt dziennych

Od potencjalnych kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG, weterynaryjnej, rolniczej
  • Orientacja na efekty i realizację celów sprzedażowych
  • Doświadczenie w budowaniu dystrybucji nowych produktów
  • Umiejętności negocjacji
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/prezentacji
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem
  • Zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność, samodzielność
  • Dobra znajomość aplikacji MS Excel i Power Point
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • Wpływ na kształt i współtworzenie realizowanych strategii sprzedażowych
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, dużą samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania specjalistycznej wiedzy branżowej

Prezentacja firmy

HR Team - firma doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutacji n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Weterynaria