PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Vitalux s.c.

Krotoszyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • sprzedaż oświetlenie na terenie kraju i/lub zagranicy
  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oświetlenia
  • współpraca z Klientami hurtowymi
  • budowanie profesjonalnych i długotrwałych relacji z klientami hurtowymi

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy handlowca w branży oświetleniowej
  • umiejętność budowania długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych
  • prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • prace w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawierający bardzo atrakcyjny system motywacyjny zależny od wyników pracy
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Prezentacja firmy

Spółka „Vitalux'' powstała w 1997 roku jako firma rodzinna i w takiej fo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting