Przedstawiciel Handlowy

Kosek&Kosek

Kraków, małopolskie

Kosek&Kosek

Kompleksowy dostawca opakowań dla branży gastronomicznej, środków czystości, artykułów higienicznych. Ważnym elementem oferty są między innymi nadruki na opakowaniach dedykowane konkretnym odbiorcom, głównie z branży HoReCa. Firma współpracuje z najlepszymi firmami produkcyjnymi w branży chemii przemysłowej. Współpraca ta pozwala dostarczać specjalistyczne środki chemiczne oraz kosmetyczne, stworzone dla konkretnego klienta i pod jego marką.

Od: Kosek&Kosek
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Rozwój podległego rynku i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Zbieranie zamówień od klientów
  • Regularne wizyty u klientów
  • Raportowanie wg. standardów firmy

Jakie są nasze wymagania:

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży HoReCa
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów biznesowych oraz podtrzymywania pozytywnych relacji
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wprowadzające
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w atmosferze partnerskiej współpracy

Zostań współtwórcą sukcesu firmy będącej w gronie liderów swojej branży. Dołącz do zespołu profesjonalistów – pasjonatów.

Wspieramy naszego Klienta w zakresie rekrutacji, a w sytuacji otrzymania oferty pracy, umowę o pracę podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikacji poprzez funkcję „Aplikuj”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.