PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

R7 Serwis S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

R7 Flota jest to niezależna jednostka będąca częścią Grupy R7 specjalizująca się w zarządzaniu i serwisowaniu pojazdów klientów biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy kandydata do objęcia stanowiska:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Miejsce pracy: Kraków

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • realizacja planów sprzedażowych
  • umiejętność przygotowywania dokumentacji przetargowych

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • komunikatywność,
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zawodowe w branży
  • znajomość zagadnień call center oraz technik sprzedaży

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracę
  • umowę o pracę lub inną formą współpracy np. samodzielna działalność gospodarcza

CV prosimy kierować za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Właścicielem marki R7 Flota jest R7 Serwis Spółka Akcyjna istniej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting