Przedstawiciel handlowy

Remedit

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dystrybutor syropów naturalnych, poszukuje przedstawiciela handlowego dla Krakowa i okolic. Praca polega na budowaniu i utrzymaniu sieci dystrybucji, poprzez zdobywanie nowych klientów oraz dostawy towaru do aktualnych klientów.

Oferujemy:

  • podstawę 1800 PLN netto
  • wysoki system premiowy
  • pracę w nowej, rozwijającej się firmie
  • służbowy telefon
  • zwrot kosztów transportu

Wymagania

  • uczciwość, determinacja, samodyscyplina i samoorganizacja pracy
  • ławtośc nawiązywania kontaktów i komunikatywność
  • własny środek transportu, prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie jako przedstawiciel handlowy (mile widziane w branży spożywczej)

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą, produkującą naturalne syro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management