Przedstawiciel Handlowy

Drukarnia Kraków

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowych tytułów prasowych wydawca największej sieci gazet lokalnych w Polsce południowej - Głos24 - właściciel m.in. 21 tytułów prasowych, serwisu informacyjnego, przyjmie kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Poszukujemy osób, których zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie klientów do tytułów prasowych wydawanych na terenie Krakowa.

Zadania:

• aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów

• budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z istniejącymi i nowymi klientami

• realizowanie planów finansowych poprzez efektywną sprzedaż powierzchni reklamowych

Oferujemy:

• Odpowiednie narzędzia do pracy

• Dogodne warunki zatrudnienia

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów

• umiejętność i doświadczenie przy prowadzeniu rozmów handlowych

• nastawienie na poszukiwanie rozwiązań w nieoczekiwanych sytuacjach

• gotowość do pracy w terenie

• umiejętność organizowania taktyki sprzedażowej w oparciu o własne doświadczenia oraz oczekiwania pracodawcy.

• odpowiedzialność oraz duże zaangażowanie w pracę

• prawo jazdy kat.B

• doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży poligraficzno – wydawnicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi