Przedstawiciel handlowy

IT Medical Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

teren pracy: Śląsk i Małopolska

  • tworzenie bazy klientów oraz spotkania prezentujące ofertę firmy w klinikach, szpitalach, centrach rehabilitacyjnych oraz w środowisku klubów sportowych

  • uczestnictwo w sympozjach i innych wydarzeniach o profilu rehabilitacyjnym i medycznym

  • systematyczne i rzetelne raportowanie podejmowanych działań

  • przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

  • możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą - wyłącznym dystrybutorem znanych producentów zagranicznych na rynku polskim

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarcza

  • wynagrodzenie składające się z podstawy, premii oraz prowizji

  • szkolenia produktowe

  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

•znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich praktycznego wykorzystania

•komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

•umiejętność organizowania codziennej, systematycznej pracy własnej

•dyspozycyjność i mobilność (częste wyjazdy służbowe)

•bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego

•znajomość obsługi komputera i oprogramowania MS Office

•prawo jazdy kat. B i własny samochód (pełny zwrot kosztów za wykorzystanie na cele służbowe)

•doświadczenie w branży medycznej niekonieczne, ale będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

IT Medical Sp. z o.o. to firma z siedzibą w Krakowie, która specj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi